ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż z rzeką i ruinami zamku (1976)

Technika:pastel, papier
Wymiary:39,5 x 69 cm
47 x 75,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1976."