ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Stogi (1977)

Technika:tusz, papier
Wymiary:21,3 x 30,3 cm (w świetle passe-partout)
30,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 77"