ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Przymrozek (1975)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:31 x 44 cm (w świetle passe-partout)
46,5 x 58,8 cm (z passe-partout)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1975"