ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż sierpniowy (1971)

Technika:węgiel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:31 x 53,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1.VIII.71"