ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Sianokosy polskie (1989)

Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:17,3 x 33,4 cm (w świetle passe-partout)
36,2 x 52 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "89 WIKTOR ZIN"
Na odwrocie metka autorska oraz dedykacja artysty.