ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Wiejskie chaty w pejzażu (1985)

Technika:tusz, papier
Wymiary:23,5 x 31 cm
45 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 85"