ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Cerkiew (1984)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:41,5 x 57 cm
51 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "84 | Wiktor Zin"
Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1985 roku.