ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Puszcza Białowieska (1981)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 35,5 cm
70,5 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "81 Wiktor Zin"
Opisany p.d.: "PUSZCZA BIAŁOWIESKA"