ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Polska wieś (1979)

Technika:tusz, papier
Wymiary:20,5 x 31,5 cm
28,5 x 38,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1979"
Opisany p.d.