ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Dworek w Woli Okrzejskiej - pierwszy śnieg (1983)

Technika:akwarela, gwasz, tektura
Wymiary:31 x 49 cm
63 x 83 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WIKTOR ZIN 83"
Obraz oprawiony z dwoma fragmentami ręcznego opisu Wiktora Zina: "Wola Okrzejska | Miejsce urodzin Henryka Sienkie- | wicza. Stan z roku 1974."; "Oryginał drukowany w Wiedniu | Tyrolien Verlag 1984 r. | Wiktor Zin"
Na odwrocie oprawy karta z opisem autorskim: "Henryk | Sienkiewicz | * | Wola Okrzejska | - Pierwszy śnieg - | obraz drukowany w Historii Polskiej | Kultury | Wiktor Zin"