ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dworek w Woli Okrzejskiej - pierwszy śnieg (1983) |
| Technika: | akwarela, gwasz, tektura |
| Wymiary: | 31 x 49 cm 63 x 83 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WIKTOR ZIN 83" Obraz oprawiony z dwoma fragmentami ręcznego opisu Wiktora Zina: "Wola Okrzejska | Miejsce urodzin Henryka Sienkie- | wicza. Stan z roku 1974."; "Oryginał drukowany w Wiedniu | Tyrolien Verlag 1984 r. | Wiktor Zin" Na odwrocie oprawy karta z opisem autorskim: "Henryk | Sienkiewicz | * | Wola Okrzejska | - Pierwszy śnieg - | obraz drukowany w Historii Polskiej | Kultury | Wiktor Zin" | |