ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Studia makówek (1970)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:25 x 16,5 cm
27,5 x 18,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1970"
Opisany l.d.: "Studia makówek"