ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Polski motyw romański (1986)

Technika:tusz, papier
Wymiary:11,7 x 14,8 cm
19 x 23 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 86"