ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Klucznik January (1981)

Technika:pastel, papier
Wymiary:45 x 51,5 cm
50 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 1981"
Opisany p.g.: "Klucznik January"