ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Klucznik January (1981) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 45 x 51,5 cm 50 x 57 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 1981" Opisany p.g.: "Klucznik January" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |