ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Wieża Zegarowa na Wawelu (1989)

Technika:pastel, papier
Wymiary:67,5 x 48 cm (w świetle passe-partout)
99 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 1989"