ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dwór Czachórskich w Grabowczyku (1982) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 31,8 x 59,5 cm (w świetle passe-partout) 58 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 82" Opisany śr.d.: "DWÓR CZACHURSKICH W GRABOWCZYKU - TU HENRYK SIENKIEWICZ ROZPOCZĄŁ PISANIE „OGNIEM I MIECZEM”" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |