ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Księżyc nad młynem (1978)

Technika:pastel, papier
Wymiary:18,5 x 25 cm (w świetle passe-partout)
32,5 x 41,5 cm (wymiary arkusza)
40 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "78 Wiktor Zin"