ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Noc pełni księżyca (1978)

Technika:pastel, papier
Wymiary:18 x 25 cm (w świetle passe-partout)
40,5 x 47,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "78 Wiktor Zin"