ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Polesie (1972)

Technika:pastel, papier
Wymiary:36 x 61,3 cm (w świetle passe-partout)
59,5 x 84,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "72 WiktorZin"
Na odwrocie pieczątka z opisem i datą 1986.