ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Dworek w jesiennym pejzażu (1981)

Technika:pastel, papier
Wymiary:32,5 x 52,5 cm (w świetle oprawy)
56,5 x 74,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 81"