ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Ruiny w świetle zachodzącego słońca

Technika:pastel, papier
Wymiary:34 x 49,3 cm (w świetle oprawy)
56 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"
L.d. dedykacja autorska.