ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Stary mur z herbami szlacheckimi (1983)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:59,7 x 59 cm (w świetle passe-partout)
88 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 83"