ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Przed kościołem (1982)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:31,7 x 49,5 cm
37 x 55 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 82"