ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Dworek w zimowym pejzażu (1982)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:41,5 x 59 cm (w świetle oprawy)
70 x 86 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 82"