ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Portret St. Czekanowskiego (1946)

Technika:tusz, papier
Wymiary:17,5 x 32,5 cm
33,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d. monogramem "ZW" oraz datowany "1946"
Opisany po prawej stronie kompozycji: "Wielmożny Pan Prezes | St. Czekanowski | w oparciu o fotografię | z zakładu Lebensteina z roku 1937"; "Czy jeszcze żyje?"