ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret St. Czekanowskiego (1946) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 17,5 x 32,5 cm 33,5 x 47,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d. monogramem "ZW" oraz datowany "1946" Opisany po prawej stronie kompozycji: "Wielmożny Pan Prezes | St. Czekanowski | w oparciu o fotografię | z zakładu Lebensteina z roku 1937"; "Czy jeszcze żyje?" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |