ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż z aleją (1985)

Technika:pastel, papier
Wymiary:32,5 x 50 cm
51 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin 85"