ZIN Wiktor BIOGRAFIA

W klasztorze (1983)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:28,5 x 40,5 cm (w świetle passe-partout)
55 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin 83"