ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Zima w wiosce (1977)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:29,5 x 43 cm
25 x 31 cm (w świetle passe-partout)
51 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 1977"
Na odwrocie oprawy dedykacja autorska z 1977 roku.