ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Krajobraz z mostem

Technika:akwarela, pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:29,5 x 28 cm (w świetle passe-partout)
49 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "WZin"