ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tatarak przy brzegu (1965)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:46 x 37 cm (w świetle passe-partout)
76,5 x 66,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. "65 Wiktor Zin"