ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Kapliczka w letnim pejzażu (1981)

Technika:pastel, papier
Wymiary:65 x 45 cm (w świetle passe-partout)
95 x 72,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 81"