ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Ule zimą

Technika:pastel, papier
Wymiary:49 x 68 cm (w świetle passe-partout)
75,5 x 91,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "Wiktor Zin | 79 [?]"
Lokalnie widoczne wykwity na papierze.