ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Fantastyczne owoce (1983)

Technika:gwasz, papier
Wymiary:38,3 x 26 cm (w świetle passe-partout)
65 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 83"
Opisany śr.d.: "Fantastyczne owoce"
L.d. dedykacja autorska.
Widoczne uszkodzenie ramy - ubytek w dolnej części.