ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pod lasem

Technika:pastel, papier
Wymiary:49 x 69,5 cm (w świetle passe-partout)
69,5 x 89,5 cm (z oprawa)
Sygnowany p.d.: "Wiktor Zin"