ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Noc pełni księżyca (1978)

Technika:pastel, papier
Wymiary:23 x 30 cm (w świetle passe-partout)
42 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "WiktorZin | 78"
Na odwrocie dedykacja autorska.