ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Pejzaż ze stogami siana (1985)

Technika:pastel, papier
Wymiary:35 x 50 cm
50,8 x 64,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 85"