ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Portret kobiety (1979)

Technika:pastel, papier
Wymiary:34,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
60,8 x 50,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | 79"
L.d. dedykacja autorska.