ORLECKI Wincenty

ORLECKI Wincenty BIOGRAFIA

Upadek pod krzyżem

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24 x 46 x 10,5 cm
Sygnowana na spodzie podstawy: "O | ORLECKI WINCENTY"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Mariana Włosińskiego.