WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Swaty

Technika:olej, tektura
Wymiary:74,5 x 99 cm
92,5 x 118,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. Wodzinowski"
Na powierzchni obrazu widoczne punktowe zabrudzenia warstwy malarskiej.