WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Żniwa (1924)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 99,5 cm
92 x 121,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W Wodzinowski | 1924"
Uszkodzona rama obrazu.