WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Krakowianka z dzbankiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:48 x 67 cm
61 x 79,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski"