WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Swaty

Technika:olej, tektura
Wymiary:50,5 x 70 cm
66 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W Wodzinowski"