WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Krakowianka - odpoczynek w letni dzień (1924)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 68,5 cm
68 x 88 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W. Wodzinowski | 1924 VI.25."