WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Zamyślona - krakowianka na tle pejzażu

Technika:olej, płótno
Wymiary:30 x 36 cm
45 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W Wodzinowski"
Na odwrocie obrazu opis-opinia z 1934 roku: "Gwarantuję, że obraz ten | jest orgynał Prof Wodzinowskiego, i przez niego malowany"