WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Krakowianka na tle zimowego pejzażu (1934)

Technika:olej, tektura
Wymiary:48,5 x 68 cm
61 x 80 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W Wodzinowski 1934 r"