WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Para na tle pejzażu

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 69 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski"