WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Wiosna - krakowiacy pod kwitnącą jabłonią (1929)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
92 x 122 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W. Wodzinowski | 1929 r"