WODZINOWSKI Wincenty

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Dziewczyna z dmuchawcem

Technika:olej, tektura
Wymiary:47,4 x 55,6 cm
61,7 x 69,7 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski"
Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz oraz częściowo czytelny stempel monachijskiej firmy: "A.S. München Warenzeichen No. 28413"

Obraz reprodukowany na pocztówkach z tytułami "Stałość męzka - Männertreue" (wyd. A.F.W.) oraz "Stałość męska" (wyd. "Pocztówki", Kraków-Tarnów).

Reprodukcja obrazu W. Wodzinowskiego na pocztówce (wyd. A.F.W.) [źródło: POLONA]
* Reprodukcja obrazu W. Wodzinowskiego na pocztówce (wyd. A.F.W.) [źródło: POLONA]