WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczyna z dmuchawcem |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 47,4 x 55,6 cm 61,7 x 69,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "W. Wodzinowski" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz oraz częściowo czytelny stempel monachijskiej firmy: "A.S. München Warenzeichen No. 28413" Obraz reprodukowany na pocztówkach z tytułami "Stałość męzka - Männertreue" (wyd. A.F.W.) oraz "Stałość męska" (wyd. "Pocztówki", Kraków-Tarnów).

![Reprodukcja obrazu W. Wodzinowskiego na pocztówce (wyd. A.F.W.) [źródło: POLONA]](../agn/wodzinowski-w_stalosc-meska_polona_m.jpg)