DAMASIEWICZ Witold

DAMASIEWICZ Witold BIOGRAFIA

Akt nienawiści 2 (1989)

Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
107 x 97 cm (z oprawą)
Uwagi:sygnowany monogram p.d.: "wd"
na odwrocie autorski opis: „W. DAMASIEWICZ | ol. „AKT NIENAWIŚCI 2” | 100 • 90 1989”