DAMASIEWICZ Witold BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Akt nienawiści 2 (1989) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 90 cm 107 x 97 cm (z oprawą) |
Uwagi: | sygnowany monogram p.d.: "wd" na odwrocie autorski opis: „W. DAMASIEWICZ | ol. „AKT NIENAWIŚCI 2” | 100 • 90 1989” PRACA NIEDOSTĘPNA |
- [2024-04-25] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 14 V 2024
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
- [2024-01-04] KDA patronem Zimowej Wyprawy Motocyklowej na Alaskę!
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |