DAMASIEWICZ Witold

DAMASIEWICZ Witold BIOGRAFIA

Tytuł:Akt nienawiści 2 (1989)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 90 cm
107 x 97 cm (z oprawą)