PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Bankiet

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
70,5 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "Pałka W."