PAŁKA Witold

PAŁKA Witold BIOGRAFIA

Bankiet (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 100 cm
90 x 110 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Pałka W. | 1999"
Na odwrocie metka artysty.